Kaspersky DigitaCure

Trojan-Ransom.Win32.Digitala Virüsü Kaldırma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 120.5 KB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Kaspersky Lab
Trojan-Ransom.Win32.Digitala Virüsü Kaldırma Programı

Kaspersky DigitaCure; ücretsiz bir virüs temizleme programı olarak kullanıcılarının bilgisayarlarına sızan bir truva atı olan Trojan-Ransom.Win32.Digitala virüsünü temizleme imkanı sunmaktadır.

Trojan-Ransom.Win32.Digitala, kullanıcıların internet erişimlerini engelleyen bir virüs olup bilgisayar sisteminize sızdıktan sonra ekranınızda bir uyarı mesajı yayınlamaktadır. Ekran da beliren bu mesajda lisans koşullarını ihlal ettiğiniz ve verilen kodu sms yoluyla mesajda yer alan numaraya göndermeniz istenmektedir. Oldukça sıkıntı verici ve sinir bozucu olan Trojan-Ransom.Win32.Digitala virüsünden Kaspersky DigitaCure programını kullanarak kolayca kurtulabilirsiniz. Kaspersky DigitaCure kurulum gerektirmeyen kullanışlı bir uygulama olup USB bellekleriniz de her gittiniz yere götürebilirsiniz.

Bilgisayarınıza sızan Trojan-Ransom.Win32.Digitala virüsünden kurtulmak istiyorsanız güvenle tercih edebileceğiniz Kaspersky DigitaCure programı şimdi etkileyici özellikleri ve pratik oluşuyla kullanıcılarının hizmetindedir.

Daha Fazla Göster
Kaspersky DigitaCure indir